Teknoloji

Haikyuu’nun 2. Bölümünün Tüm Detayları

İçgüdüsel olarak heyecan verici olan dövüşün sonu, köye trajik bir darbe oldu ve Orochimaru’yu uzun süre büyük-kötü bir kötü adam olarak pekiştirdi. Naruto https://animasyonfilmleri.com/dizi/haikyuu-izle/ şirketin ona muhalefeti sonunda anime tarihinin en büyük ve en kötü ihanetlerinden birini oluşturur. İlk serinin sonlarına doğru Naruto’nun Sasuke ile Sasuke ile olan dövüşünün tadını çıkarmak, bahislerin ne kadar yüksek olduğu ve bitiş vuruşlarının ne kadar sert olduğu nedeniyle zor olabilir.

Sasuke, nefret ettiğimiz Orochimaru’dan daha fazla yasak güç elde etmek için esasen tüm hayatını geride bırakarak kaçtı. Uzun ve kanlı bir yolculuktan sonra Naruto, Sasuke’ye yetişir ve onu eve getirmeye kararlıdır. Muhteşem dövüşleri The End of Tearsdan başlayarak tam teşekküllü sergileniyor, ancak bazı düz animasyonlarla da olsa tam resmi elde etmek için Sağır Kulaklara Bir Ağlama ile daha erken başlayabilirsiniz.

Bu dövüşün sonucu, Naruto’nun üstesinden gelmesi gereken uzun süreli bir başka engel oluşturuyor, bu da trajik bir şekilde Sasuke’nin kendisi. Onların düello ideolojileri, Bölüm 2’de gelecek her şeyin bel kemiğini oluşturacak. Buradan itibaren, https://animasyonfilmleri.com Hokage olma yolculuğunun yeni başlıklı devamı olan Naruto Shippuden hakkında konuşacağımızı fark edeceksiniz. Bunu 2. Bölüm olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca Netflix’te yayınlayamayacağınızı da fark edebilirsiniz en azından şu anda, bu nedenle Hulu veya Crunchyroll’a atlamanız gerekecek. Shippuden, Naruto’nun Sasuke’ye kaybetmesinden iki yıl sonra, ninja dünyasının iç işleyişine ve kaderini şekillendirmek için kapsamlı çabalara daha fazla odaklanarak alır.

Bu noktaya kadar, korkunç Akatsuki’nin kuyruklu canavarları zorla toplama görevi, her bir yayın ana hikayesine çoğunlukla tesadüfi olmuştur. Her üyenin ezici bir şekilde güçlü bir düşman olması endişe kaynağı oldu, ancak Naruto’nun harekete geçmesi için asla itici güç olmadı. Ta ki Gaara’yı hedef alana kadar. Naruto’nun yeni keşfettiği gücü tam olarak sergileniyor olsa da, bu arkın en önemli özelliği aslında bir Akatsuki üyesini kahramanca alt etmesiyle Sakura’ya gidiyor.

Görünüşe göre Sakura, zaman atlaması sırasında yoğun bir şekilde eğitilmiş ve muazzam bir güç kazanarak nihayet masaya bir şeyler getirmesine izin vermiş. Sasori’ye karşı Haikyuu izle üstün olmasına rağmen, Naruto tarafından asla kurtarılmaz. Bunun yerine, Sakura, seviyesinin çok üzerinde birini stratejik olarak alt etmek için artık savaşta yetkin olmayan deneyimli bir yaşlı olan Chiyo ile bir araya geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu