Güncel

Uğur Özçelik Kendisi Yazdı Kendisi Söyledi

Uğur Özçelik Kendisi Yazdı Kendisi Söyledi

Yanar, şarkısının yazarı olarak karşımıza çıkan Uğur Özçelik 1990 yılında Kadıköy’de dünyaya gelmiştir. Şarkı henüz yayınlanmasa da birçok kişi tarafından konuşulduğundan şimdiden popüler olmuştur. Genç şarkıcının eğitimleri ve yeteneği parçanın hayran beklentisinin de üstünde olacağını gösteriyor. Müziği ve sözü Uğur Özçelik’in kendisine ait olan yanar, müzik piyasasının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Bundan dolayı da büyük düzeyde bir ilgiyle beklenmektedir. Sanatçının tüm hayranlarının, sevenlerinin şarkının ilk defa dinleyicilerinden olmak adına sabırsızlanıyor. Unutulmaz şarkılar arasında olması ve şarkı listelerinde yer edineceği belli olan Yanar, az bir zaman sonra dijital kanallarda yer alacak. Bu konu ile alakalı şarkıcıyla konuştuğumuzda kendisinin de çok heyecanlı olduğunu ve umutla beklediğini söylüyor. Ayriyeten parçanın diğer şarkılardan farklı olması da popüler olacağının izlenimini vermektedir. Bundan kaynaklı da büyük düzeyde ilgi beklemeye devam edilmektedir.

Gündemden Düşmeyecek Parça Yanar

Üretkenliği, başarıları ve yorumculuğuyla dikkatleri üzerinde tutan Uğur Özçelik, ünlü isimlerle adı yan yana geçen ve eğitim kalitesini her zaman ön planda tutan bir şarkıcıdır. Eğitime önem verdiği temel sahne sanatlarındaki başarısından da bellidir. Her daim kalitesiyle ön planda bulunmayı, müziğe olan tutkulu aşkıyla sahnelerin en sevilenlerinden olmayı istemektedir. Önceki şarkılarıyla birçok kişiye hitap eden yetenek şimdilerde ise Yanar şarkısıyla karşımıza çıkacak. Yeni şarkısının Türkçe pop müzik ve sanat camiasında çok sevileceği konuşulanlar arasında.

Uğur Özçelik Kimdir?

Kendi alanında başarılarıyla ön planda olan Uğur Özçelik, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı müzik bölümü eğitimi aldı. Ayriyeten İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde ve Akademi 35,5 içerisinde kendini, eğitimlerimi güçlendirmiştir. Oyuncu Ayla Algan, Altan Gördüm, Vahide Perçin gibi ünlü isimlerden eğitim alma şansı yakalaması büyük bir avantajdır. Ses, nefes, şan, doğaçlama ve kamera önü tarzında eğitimler alan ünlü şarkıcımız, back vokal olarak başlamış olduğu müzik eğitimlerini kendi single çalışmasıyla devam ettirmiştir.

Doğum Tarihi: 05.11.1990

Doğum Yeri: İstanbul/ Kadıköy

Adı Soyadı: Uğur Özçelik

Site ismi: ugurozcelik.net

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/ugurozcelikofficial/
https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy
https://music.youtube.com/channel/UC…ml1wA9PrwEQqPw
https://music.apple.com/tr/artist/u%…266664655?l=tr
https://deezer.page.link/C5wS3NQnHXF1Yxd8A
https://tiktok.com/@ugurozcelikofficial
https://twitter.com/ugrozcelk

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu